AKTUALNOŚCI

 

 

Wiosna i jesień 2018 - reporterski wyjazd do Brazylii.

 

Grudzień 2017 - premiera drugiego tomu serii "Krew wojowników" - Książę. Książka uzyskała jeszcze lepsze recenzje, niż pierwszy tom serii.

 

Kwiecień 2017 - książka "Krew wojowników: Uciekinier" jest zwycięzcą w plebiscycie"Najlepsza książka na wiosnę" portalu literackiego granice.pl

http://www.ksiazkanawiosne.pl/

 

Początek 2017 - Książka "Krew wojowników". Recenzje na portalu lubimyczytac.pl -

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3974156/uciekinier

 

Listopad 2016 - premiera książki "Krew wojowników: Uciekinier" na Targach Książki Historycznej w Warszawie. Opowieść o losach polskiego rycerza, który brał udział w konkwiście. Seria zaplanowana jest na pięć tomów.

 

1 grudnia 2015 - premiera książki Zasady wojny. Zapraszam do przeczytania pierwszej, przedpremierowej recenzji Książka będzie do nabycia w księgarniach i przez formularz na stronie (egzemplarze kupowane przez stronę są z autografem autora).

 

Jesień 2015 - Przygotowania do wydania powieści "Zasady wojny". Kolumbijska wojna o ropę, jeden z wielu nieznanych konfliktów toczących się na obrzeżach tego świata. Fragmenty można przeczytać na tej podstronie: ZASADY WOJNY KSIĄŻKA

 

Czerwiec 2015 - Legionista, moja pierwsza powieść, już w sprzedaży. Do kupienia na tej stronie, przez Allegro oraz w wybranych księgarniach.

 

Marzec 2015 - Wykład-spotkanie autorskie "Narkoterroryzm w Ameryce Łacińskiej" na Wydziale Prawa Uniwersytetu Opolskiego.

 

28 stycznia 2015 - Mój udział w programie "Dzień Dobry TVN":

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/polak-ktory-podazyl-bialym-szlakiem-i-przezyl,156252.html

 

Styczeń 2015 - Biały szlak jest przygotowywany do wydania. Trwają korekty, redakcja i skład książki. Książka będzie w druku w ostatnich dniach stycznia.

 

Koniec 2013 - Projekt Meksyk - pogranicze USA i Meksyku, zbierając materiał do trzech reportaży. Te teksty skompletują cały Biały Szlak.

 

20 październik 2013 - Prelekcja z Tomkiem Zakrzewskim w domu kultury na Bemowie "Nieznane zakątki Ameryki Łacińskiej". O favelach w Brazylii, nieodkrytych ruinach w peruwiańskich dżunglach, ludziach Qeros - potomkach Inków, oraz o naszych przeprawach w dżunglach Darien w Panamie.

 

Wiosna 2012 - ekspedycja do dżungli przesmyku Darien w Panamie. Z tego wyjazdu jeden z uczestników Michał Zieliński napisał książkę STREFA DARIEN (zobacz recenzję), a drugi nakręcił film - https://www.youtube.com/watch?v=Dj5KW1xG0F0

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONTAKT: lukasz@czeszumski.com

CZESZUMSKI.COM - Łukasz Czeszumski Reporterskie Portfolio. CL Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.